Mehr8th@yahoo.com


با نگاهی به منشورهای اخلاقی سازمان ها و شرکت های بزرگ و موفق متوجه اهمیت و فا دار سازی مشتریان ، ارائه ارزش های متمایز و تعهد در خدمت رسانی و حل مشکلات مشتریان میگردیم . دغدغه های سازمان های پیشرو چگونگی بینش مشتری است.
بر اساس دیدگاه و فلسفه مشتری مداری در بسیاری از سازمانها و مراکز تجاری بزرگ و موفق دنیا ، واحد مدیریت ارتباط با مشتری به وجود آمده است. مدیریت ارتباط با مشتریان به عنوان یک فلسفه، یک هدف، یک واحد اجرایی ، یک توانمندی ، یک مزیت و بالاخره به عنوان تکنولوژی در سازمانها و مراکز تجاری و شرکت‌های بزرگ مطرح گردیده است.
در درون این واحد واحدهای سازمانی و یا وظیفه‌ای اجرایی تعریف شده ی دیگری به نام مدیریت شکایت مشتریان (CCM ) و همچنین مدیریت سنجش رضایت مشتریان( CSM) و صدای مشتری( VOC) ، در موفقیت واحدهای امور مشتریان و ایجاد رضایت و وفادار سازی مشتریان نقش بسزایی را ایفا می کنند. در نگاه کلی مشتری مداری یعنی قرار دادن مشتری به عنوان محور و هدف و مرکز توجه و انجام هر عملی که نیازهای آشکار و پنهان او را برآورده سازد.
Image

درباره ما

شرکت قیر مهر پارسیان با بیش از 30 سال سابقه، دارای نشان استاندارد ملی ایران، استاندارد اروپا CE و ایزو 9001، با به کارگیری نیروهای متخصص و دانشگاهی به عنوان یکی از شرکت های عرضه کننده قیر و ایزوگام در بورس کالای ایران می باشد. نظر به اینکه محصولات این شرکت علاوه بر بازارهای داخلی به کشور چین، امارات، افغانستان، ترکیه، گرجستان و کشور های افریقایی صادر می شود .

اطلاعات تماس

آدرس شرکت: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خ فرجام، بعد از بانک ایران زمین، ساختمان هیراد، پلاک 43، طبقه 4، واحد 10
تلفن تماس: 74372-021
77728311
77728234
77728246
کدپستی: 1653989737
آدرس ایمیل: Mehr8th@yahoo.com

نقشه

© شهریور 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد قیر مهر پارسیان محفوظ می باشد . | طراجی، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT